View Single Post
  #4793 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 10:40:53
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Am calcat stramb ca imi era pofta de mici dar mi-au iesit pe nas ca mi-a fost rau de nu m-am vazut.aseara la 9 eu beam ceai de musetel cu lamia.eu am un ulcer veritabil capat din timpul facultatii,care pana acum nu mi-a mai facut probleme drept dovada ca am mancat sanatos .acum distractia am platit-o sanatos.Si nu mai spun ca sunt si constipata iar ,lucru care ma innebuneste si azi dim cand m-am urcat pe cantar aveam cu 700 de grame mai mult.Nu mai schimb ticker-ul ca sa nu ma apuce depresia tare.mai las asa sa vad daca imi rezolv problema se vede si la cantar sau nu.
Asa ca azi am o zi minunata de luni si o stare extraordinar de proasta.Sper sa imi revin.va pup dulce si mai vorbim.

Oana nu ma fi suparata.Sunt sigura ca dc rezolvi constipatia sigur dispar cele 700g care sunt in plus.Poate doar ai amanat tinta dar nu ai abandonat.Pana la urma acolo ajungem toate...la targetul propus.Nici nu ma gandesc altfel
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]