View Single Post
  #484 (permalink)  
Vechi 10 oct 2013, 18:05:08
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
m-am trezit cu o durere de stomac, si eu nu am asemenea problemee.. of.. de la ce o fi..
pai salata de icre nu a fost cu maioneza? deci 0. zic si eu..
ce ma enervez, nu stiu cand sa ma cantaresc, ca la kg, nu rezist si ma cantaresc dim.. dar am la fel, sau cu plus, in schimb la cm.. scad.pf eram castigatoare daca puneam cm in loc de kg. dar macar atata bucurie sa am ca scade burtoiul inceet si sigur sper eeu.
deci care alimente nu se incadreaza la plus 2 ci la 0. orice aliment care nu e leguma, fructa , lactat slab, adica totul extra dietetic? eu nus tiu cum aveti toate meniuri de 14 puncte.. chiar nu va e foame sa mancati numai asa extrem de dietetic.. ma refer la cele care au kg in plus, ca restul poate nu le-o fi foame daca is asa obisnuite
maioneza e cu ou, deci sigur nu a fost cu maioneza
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat