Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4860 (permalink)  
Vechi 25 mai 2013, 22:16:47
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Bine ai revenit si astept detaliile alea.....mai ales despre burta aia......despre kg.....etc......
Ms pt reprimiremai la kg oscilez undeva intre 65-67dar de mult nu am mai avut timp sa ma cantaresc asa cum o faceam inainte intr-o zi anume,pe stomacul gol bla bla bla ...deci nu as sti sa spun exact cat dar hai sa zicem 67 k mai bn pun mai mult decat mai putin oricum nu ma intereseaza atat de mult sa slabesc in kg adik singurul lucru care ma deranjeaza este burta in rest nu am nici o problema k in loc sa fie plata asa cum era inainte akm e umflata dar nu ma pot plange am 1 an jumate de cand nu am facut sport mai deloc si in ultimul timp am mancat si multe prostii...corcofeti...berici seminte...numa tampenii..restul detaliilor daca vrei iti dau mesaj privat nu le pot ink spune public pt k e mai bn asa mi-a fost dor de voi dar nici nu puteam sa vin sa scriu pe aici in timp ce eu nu aveam nici o alimentatie sanatoasa nici sport nu faceam dar I am back in bussines
Citat:
Anterior postat de otiliaa Vezi mesajul
Alina,1 h de bicicleta din prima....ma lasi in urma rau de tot
Iti urez mult spor si rezultate pe masura eforturilor....
O seara placuta!
Raportez ora de bici executata si dusul aferent dupa mai nu e chiar din prima asa...adik sa nu uitam k in urma cu 1an jumate faceam 2h de sport pe ziplus k de vreo luna incoace am mai facut asa din 3 in 3 bici sau oricum am mers pe jos mult in fine am inceput sa misc si deh asta sunt eu ori pana lesin ori deloccalea de mijloc nu o cunosc
Seara placuta si tie
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Alina82:
barbuta (27 mai 2013), laurra (26 mai 2013), rozica1965 (26 mai 2013)