View Single Post
  #4889 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 14:07:41
Andra D's Avatar
Andra D Andra D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 feb 2011
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 34
Date: 162cm, 49.1kg
Mesaje: 2.398
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)

Citat:
Anterior postat de marina19 Vezi mesajul
coco am tinut 2 saptmani si nu am mancat prea mult >..in fine..sa inchidem subiectul (
marinuta lunea viitoare nu vreau sa ma cantaresc..teoretic acum pe 20 trebuie sa imi vina musafirii si ma cantaresc tocmai dupa ce trec
Marina draga, dar cate kg ai fi vrut sa dai jos? ai dat jos foarte bine!
tu chiar crezi minunile alea ca "am dat jos 5-10 kg in doua saptamani"? da, e adevarat pentru fetele care au de slabit 20-30 kg.. gandeste-te putin proportional!
gandeste-te ca tu nu ai atatea kg de dat jos.. deci e ilogic sa slabesti prea mult..si nu e normal!

iar tu, decand sunt eu aici pe site ai tinut mereu Sb... si stii bine ce se spune..daca o faci o data, tine-te de ea, ca nu va avea efect a doua oara... la tine a cata oara a fost?

eu iti zic sa fii mandra si cum spune si jurnalul tau: last chance! si continua asa.. gandeste-te numai sa ai rezultatele astea de fiecare data cand te cantaresti si fa un calcul..vezi cat de repede o sa ajungi cum vrei tu!
eu o singura data am slabit asa ..si mi s-a parut foarte mult! in rest slabeam si mai incet de-atat...
si sa mai tii cont si de cat timp ai sunculita pe tine.. pt ca daca e de multa vreme acolo, n-o sa se duca usor...
stiu ca e greu, dar trebuie sa ai rabdare!
__________________
I am everything I want. Because I believe I can. It's all about believing.