View Single Post
  #491 (permalink)  
Vechi 26 nov 2012, 16:15:43
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Asa e, nervii nu o ajuta cu absolut nimic



Eu mereu am multi, multi carbo, dar buni

Mananc prea multe fructe si legume si se aduna.

In ultima saptamana am mancat prea multa coliva si inca am pus si miere pe ea... deci iti dai seama cati carbo ce sa mai zic eu...

Chiar si azi de dimi am mancat, pe langa Md, si coliva cu miere gata, o las mai usor ca altfel


vaai, dar de unde atata coliva? si mie imi place mult coliva dar deh, mananc doar de 3 ori pe an, cand face bunicamea chiar astazi vorbii cu colega de banca despre coliva ) si despre pasat .. m`a innebunit de vreo 2 sapt cu al pasat .. numai asta mananca ca`i place .. cik pasat si cafea .. oricum nu va ganditi ca in cantitati mari, pt ca inainte manca un mar si cafea toata ziua .. deci ..
azi nu facui inca nicio boacana, si nici n`am de gand .. imi pregatesc pt maine cotoiase de pui la cuptor cu mix de legume .. dar le fac separat pt ca nu vreau sa se "impreune" gusturile .. iar diseara habar nu am ce o sa mananc cred ca aleg ceva usor .. dovleacul care a ramas cu niste iaurt nu prea mai am chef de mancare seara, nu stiu de ce .. poate o sa ciugulesc putin de prin legumele alea de mi le pregatesc

in rest, nu stiu ce sport sa fac astazi .. deaia m`am si ofticat atat de tare cu DVD`ul .. eram atat de bucuroasa ca pot sa incerc si ceva nou .. si iar am ramas pe dinafara .. nu cred ca mai urmez vreun program .. aseara m`am apucat singura si am dansat, am sarit coarda, abdomene si diverse exercitii .. si as putea la fel sa fac si acum ca doar am invatat o gramada de miscari din filmuletele cu sport

aaa, si ma gandeam eu in mintea mea, si vreau sa va intreb .. daca as alerga pe loc, nu ar fi acelasi lucru ca si cum as alerga pe bicicleta/banda/afara ?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
coco23 (26 nov 2012)