View Single Post
  #4974 (permalink)  
Vechi 04 mai 2010, 13:34:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Daca este vorba de acele batoane de slabit, haideti sa va lamuresc un pic, daca nu va suparati

Batoanele de slabit sunt si cele pe care le consuma Fulguta, apoi sunt cele de redis, tot batoane de slabit se cheama, mai sunt de la alta firma care vinde doar suplimente ciudate, am uitat cum ii zice, si tot batoane de slabit sunt considerate si alea de la nestle, batoane fitness parca, cu tot felul de arome, fructe, etc.

Sa spun sincer, habar nu am ce contin cele de Gerlinea, daca Fulguta are timp si chef ne poate scrie ingredientele si o sa fac o descriere si "descifrare" daca este cazul.

In schimb la restul mentionate mai sus, stiu ingredientele si sunt foarte nesanatoase si nu le recomand nici eu.

Acum nu stiu la ce se refereau fetele.

Dar, mi se pare corect ca Fulguta sa mearga in acel subiect si sa isi spuna parerea, chiar cum am spus, sa puna acolo ingredientele si sa discutam. Atata timp cat este o discutie constructiva si nu cearta este foarte bine.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii