View Single Post
  #5003 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 16:39:12
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Duminica faina Dani!

Multumex la fel Roxy , deja s-a scurs juma' .
Si ce-ai facut azi?
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Da, sunt mandra ca am rezistat, deci ...potAzi am mancat carne de vita gratar, e permis la MOnty si am 1200 si ceva de calorii..un pic cam multe grasimi, dar bune, ca-s luate din ulei crud de masline, carnea a fost f slaba
Gratar de vita...mare ce-as manca...

Bun paranzul tau..ca intotdeauna
Da , dar mai bun al tau

Deja te-a luat la rost Roxy, ketchupul sa-l arunci...acum sa te ridici si vajt!la gunoi, e plin de zahar si alte porcarii, mai bine condimente naturale
La gunoi cu ketchupul
Imi era cam rusine, da na, acuma, eram curioasa ce contineNU ma bate, ca am papat conform Monty, pana si berea e conforma
iesim dupa ora 9 jumate, cand se termina meciul
Cum vine aia ..bere conforma?


hai Olanddaaaa!Da daca nu raspunzi dupa ora meciului ne dai voie sa chemam politia de acolo sa te caute prin spitale?
Sta acasa..asa ca n-o sa fie nevoie..
Stiu, de ieri cand intelesesem gresitPai..ce sa zic, lasa ca mai papi un pumn de seminte ceva si cresti
Crezi tu... CE ieri am mancat si inghetata, si seminte , si branza gen brie vreo 90g ,ce mai ...Azi prajitura la micul dejun..si cand am ajuns acasa ..adica dupa masa de pranz...si eram cu burta plina ochi..arata 52.5 O sa cresc eu ..pana la urma. Desi asa aiurea mi se pare. Cat m-am chinuit atatea luni sa slabesc ..si acum sa ma chinui sa ma ingras...
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de incognito; 11 iul 2010 at 16:43:33.