View Single Post
  #5005 (permalink)  
Vechi 05 aug 2013, 13:43:49
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul


Tu iti incepi ziua cu planuri de sport, eu mi-am inceput-o cu niste galuste cu prune de mi-au stat pe creier de cand am vorbit. Ralu e de vina ca mi-a zis unde sa le gasesc, in niciun caz eu ca m-am dus dupa ele la 40 de grade, tarandu-ma si sapand in frigiderul cu produse congelate ca un arheolog disperat.

Bravo pentru reinnoitul abonamentului, astept cu nerabdare sa aud si de rezultate.

Ma bucur ca v-am vazut, se cerea sa va spun asta, sunteti asa vesele si pur si simplu... ALIVE! Daca v-as vedea mai des cred ca mi-ar reveni si mie pofta de viata, ca pofta de mancare e mereu prezenta.

O zi buna la munca si pe langa!
Ma bucur ca ai scris! Mi-era teama ca am acaparat discutia si nu ti-a placut de noi

Mai, au fost bune galustele? Ok, move on Te fac o provocare la genuflexiuni? Pe principiul flapjacks in loc de jumping jacks (avem si inside jokes acum).

Ar trebui sa ne vezi mai des, asa cum ti-am propus si eu, si Ralu, sa te muti aici (de parca ar fi cel mai simplu lucru din lume!).

Te pup cu drag si imi pare foarte bine ca te-am cunoscut LIVE.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Animis23:
Rallara (05 aug 2013)