Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5008 (permalink)  
Vechi 05 mai 2012, 15:28:18
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul


Buna Marina.

Acum am ajuns si eu acasa . Am fost la sala azi si dupa am iesit la o terasa .
Mi-ar placea sa merg si eu cu voi la strans semnaturi . Si mie mi-ar placea sa ne cunoastem .

Cand mai descopar cate un lucru nou, sau dezvolt vre-o obsesie pt vre-un produs/sport/etc. simt nevoia sa-mi impartasesc entuziasmul si cu altii .
Si cum aici pe forum sunt multe persoane interesate de solutii naturiste, m-am gandit ca nu ar strica articolul. Eu nu folosesc decat de o saptamana uleiul de migdale dar m-am indragostit de el .

Pot face click pe sagetuta si se deschide meniul derulant din care pot sa aleg sa schimb masa (mic dejun/gustare 1/pranz etc) dar imediat ce schimb pe alta masa decat micul dejun se blocheaza si nu pot sa mai fac nimic. Acelasi lucru l-am patit de fiecare data cand am incercat.

Te pup!
Weekend placut!
Buna Daniela

Multumesc frumos pentru ajutorul acordat Nicoletei.
Eu, de ieri seara, am intrat in validarea de alimente. Am in total ~1200 alimente Pana la ora aceasta am verificat ~250. Mda, mai am o gramada, dar mai repede nu se poate, se introduc multe greseli. Apropo, sa verifici daca se incrementeaza numarul tau de alimente. Am gasit foarte multe retete adaugate de catre tine.

Saptamana aceasta o sa ma ocup mai in detaliu de organizarea intalnirii si poate ne intalnim in weekend. Mi-ar placea foarte mult.

Faci foarte bine. Si eu sunt la fel. Daca ma pasioneaza un subiect, incerc sa il dezvolt cat mai mult si sa il impartasesc si celorlalti.

Cred ca nu vrea sa mearga pe mobil. In viitor, este in plan versiunea mobila... dar va dura ceva mai mult.

Merg sa citesc in jurnalul tau, ce ai mai facut, ce ai mai mancat Ce planuri ai pentru weekend?

Te pup
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat