View Single Post
  #5022 (permalink)  
Vechi 16 mar 2012, 20:53:01
rainbow's Avatar
rainbow rainbow este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Date: 168cm, 103.5kg
Mesaje: 4.946
Aprecieri acordate: 6.039
Am fost apreciat(a) de 2.164 ori in 777 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XII)

Citat:
Anterior postat de iulisa Vezi mesajul
Buna seara fete!
Trebuia neaparat sa scriu ca a mai trecut o zi plina de sport si dieta tinuta ok pentru mine.Sunt atat de fericita cand mai trece o zi in care am rezistat tentatiilor...in seara aceasta au fost pufuletii cu cascaval ai fetitei mele si pastele carbonara ale sotului si acuma le mai simt mirosul...nu stiam pe unde sa ma mai ascund Am luat repede cana cu apa si lamaie si am bagat la greu
Buna iulisa!felicitari ca ai reusit sa faci fata tentatiilor
Citat:
Anterior postat de Griga Vezi mesajul
Buna seara!

Iulisa... felicitari pentru rezultatele de pana acum!in 2 luni si slabit aproape 10 kg....nu ai avut faze de platou? Eu de alea ma tem cel mai mult!

Intreba o fata ce am alege intre inot si tratamente corporale....eu, cu siguranta, INOTUL! Nu are efect numai asupra kg ci si a sanatatii intregului organism! Iti pune toti muschii in miscare si da forme frumoase corpului. Eu am facut tratamente, dar au efect limitat....La o luna dupa ce le-am oprit pielea era exact ca si inainte, plus ca nu am slabit...chiar daca transpiram enorm la termocuverta. Sportul e cel mai sanatos!!!

Eu am ajuns tarziu acasa, asa ca am renuntat la puiul de seara si am mancat doar o salata mare cu salata verde si 5 ridichi. Din pacate nici la tae-bo nu am ajuns, mi s-a dat programul peste cap. Maine voi munci prin gradina, sper sa recuperez

O seara minunata tuturor!!!
o seara minunata si tie
Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
..groaznic,de mentinut ma mentin vad,da nu vor sa plece kg..tre sa le dau eu ceva suturi..De fapt o las pe doamna RINA.AM incredere in ea............sper ca la sfarsitul tratamentului sa fie mai bine.
mai ai putin de dat jos,daia merge incet ,cred
va las ,ma duc sa ma scald