View Single Post
  #503 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 12:54:17
August's Avatar
August August este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal MCS - 34 ani

Mi se pare corect! Ti-am mai zis eu: as zice saru'mana sa te am trainer si factor motivational. Ia uite-ma ce-am ajuns sa zic!! Acum un an si ceva, trageam una de alta sa slabim si sa ne motivam, iar acum te vreau trainer. Hmmm...Tare!! asta ca sa-ti vezi si tu evolutia, na! (si eu sa-mi admit esecul).
Asta cu Champixul mi se pare de incercat, daca zici ca-i asa. Stiam si eu, doar ca...exista riscul de recidiva dupa ce-l lasi. Cu cat ma gandesc mai mult, cu atat imi surade ideea. Mai doamna, devii exemplu de urmat pe toate planurile!! (aproape, ca asta cu tip super misto lasat balta din cauza ca era fumator...asta m-a suparat, sa stii!!)
Gata cu laudele, ca te inveti!

Draga Iulia, te pup te pup! De cand stau acasa (sper sa se incheie cat mai curand perioada asta), sunt mai dezorganizata ca oricand. Inainte dadeam vina pe lipsa timpului. Iata ca ... Abia astept sa ies din letargia asta blegoasa si sa redevin eu. Nu e vorba de depresie sau de meteo dependenta, e vorba de dolce far niente.
Acestea fiind zise, ma apuc de treaba si va las, fetelor! Banda, dus, curatenie...carte, film, telefon....