View Single Post
  #504 (permalink)  
Vechi 28 iul 2010, 15:18:37
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
roxii,hai ca iti rasp aici ce m-ai intrebat in jurnalul lu licurici,ca ea a plecatsi sa nu vb acolo fara ea
pai eu nu pap numa 2 gustari,la mine is mai multe
hai sa.ti zic ce am papat intr-o zi,ca azi am papat cam naspa rau..aiurea adica..
da sa nu te sperii
md:lapte cu cereale+2felii paine prajita integrala cu branza philadelphia
g:nectarina,pepene
pranz:omleta cu mozzarela+1 crenvuste(stiu ac nu e prea bun,dar)
gustare:2 mere,2nectarine+1porumb fiert(imitatie de porumb mai bine,ca numa gust de porumb nu avea..il vreau pe ala de acasae asa bun)ce gustare
cina:supa de pui..
g:1pahar lapte
si cam atata..
stiu ca pap mult
deci tre sa reduc fructele,sa pap mai putin..daca as avea cantar de bucatarie m-as apuca de cantarit,macar cat sunt aici in italia..da nu am...
dar tre sa fac ceva neaparat..
aaa,si de cand fac sport..adica de cand sunt aici in italia..pielea sta mai lasata,adica inainte eram mai indesata asa...acu mi se lasa slaninuta in jos


tu ce mai faci roxi?
ce mai papi?
Pai hai sa`ti zic daca as fi in locul tau ce as reduce eu.De exemplu dimineata as papa exact ce ai papat tu doar ca as papa doar 1 felie de paine nu 2,apoi la gustare as papa doar pepene,la pranz doar omleta fara cremwusti,gustarea as papa doar porumb fiert si o nectarina sau un mar,iar seara si gustarea 3 le`as lasa la fel

Eu ce sa fac,stau singuricaNu m`am dus cu ai mei la mare ca`s pe stop....Si nu`mi place sa ma duc la mare sa stau doar pe plaja

De papat am papat dimineata fulgi de porumb cu lapte si o felie de paine graham cu muschi file,apoi am papat o nectarina la gustare,la pranz am papat piept de pui fiert cu salata de varza si diseara nush
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]