View Single Post
  #509 (permalink)  
Vechi 28 iul 2010, 15:38:24
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Stephanie Vezi mesajul
Hei Roxii...nu fii trista!Las' ca se intorc ei si nu te mai plictisesti...Cum mai stai cu kg si cu dieta?Succes mult in continuare...
Eh,pe mine nu ma deranjeaza ca ma plictisesc,o fac si dak sunt ei acasa,dar as fi vrut si eu la marePacat ca mi`a venitCu kg vad ca e bine deocamdata,maine trebuia sa fie zi de cantar dar sunt pe stopOricum vad ca si pe stop am 55.5,m`am cantarit si dupa ce mi`a venit si azi,deci cum pe stop se zice ca ai mai multe kg inseamna ca e de bnTie cum iti merge cu dieta?

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
bravo
tre sa reusesc si eu pana la urma,da de maine,ca azi a fost un dezastru alimentatia mea

eu de cate ori m-am dus aici la mare si nu am bagam in apa,,nu-mi place chiar asa mult..mai ales cand vad pestii printre picioare,vaaiii,ma ingrozesc..si alge
mie mai mult imi place la soare..sa ma bronzez

si mie,asa mult imi place
da cartile cum is?e vreo diferenta?

Ai sa vezi ca ai sa reusestiPai tie nu`ti place pt ca nu stii sa inoti,daca ai stii ti`ar placeAm fost si eu in cipru,si tot asa era apa,se vedeau toti pestii si etc,dar m`am balacit o gramada

Cartile sunt superEste o diferenta intre carti si filme,mie una mi`au placut fff mult si cartile.Mai ales ca am si a 4 a carteAia e supeeeerAbea astept sa apara si filmulDar eu le`am citit in engleza,le`am downloadat de pe net
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]