View Single Post
  #511 (permalink)  
Vechi 17 mai 2011, 18:19:54
VAmedeea's Avatar
VAmedeea VAmedeea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Draga mea, vin sa iti raspund aici. Da, nunta si cursul ma tin ocupata, parca nu reusesc sa citesc tot ce imi propun, caut tot felul de solutii de produse bune la preturi ok, ma tot informez....
Rochiile, intru zilnic pe site-ul ala sa vad ce au mai bagat, nu ma mai satur sa ma uit dupa rochii. O sa fac comanda la salariu, adica la sf lunii. Cand m-am hotarat, pun poze si aici. Am gasit niste modele cu preturi mai mult decat ok. Bine, facute in China, dar materialele f. faine, fluide, exact ce vreau eu.
Stiam ca sunteti doar voi 2 si martorii. Lasa sa fie intr-un ceas bun si cand veti face si petrecerea aia mare sa va iasa de pomina.
Mai bine mai tarzior si iese extraordinar, decat mai devreme si sa trebuiesca sa tai de colo, de dincolo. Stii la ce ma refer.
Plus ca sunteti aproape gata cu casuta si poate te trece pragul casutei voastre.
Pupici!
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]