View Single Post
  #5120 (permalink)  
Vechi 23 sep 2010, 19:07:04
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Stiu k e putin si eu m-am mirat dar trec printr-o perioada ffffffff proasta si am zile knd nu am deloc pofta de mancare,ca de pilda azi si zile in care as manca un purcelus de lapte intreg.promit k asta se va schimba...datorita mie,datorita voua si poate datorita judecatorului daca se grabeste sa ma declare divortata si cu,custodia fetitei.trec printr-o lupta mult mai grea decat slbitul .Dar am mare incredere.Si apropo...am pus si meniul de la cina..cu toate k mai sunt vre-o 3-4 ore.asta e alta problema..ora cinei...asa m-am invatat sa cinez aici.
Cristina imi pare rau k treci printr-o perioada asa de grea...cu sigurantza un divort nu e un lucru placut dar dak lupta cu kg vrei sa o duci asa cum trebuie iti recomand sa iti reglezi mesele si sa mananci minim 1000cal pe zi....pt k altfel se cheama infometare si sunt sigura k nu asta iti doresti.....si oricum 1000de cal nu sunt asa de multe k sa spui k nu le poti manca....nu eproblema k mananci tarziu important e k dupa cina sa astepti 2-3 ore pana te culci k stomacelul sa aibe timp sa digere mancarea
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......