View Single Post
  #528 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 10:18:15
Stephanie's Avatar
Stephanie Stephanie este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2010
Locaţie: Tara Slabutelor, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Sanatoasa
Date: 180cm, 75kg
Mesaje: 777
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ancutzzza:P

Citat:
Anterior postat de sweetyancutza Vezi mesajul


Hei
Acuma nu prea bine, adica nici nu m-am mai urcat pe cantar de vreo saptamana. Am mancat cam dezorganizat si de vreo 2-3 zile am niste dureri de stomac groaznice, nu pot sa mananc aproape nimic.. vreau sa scap de dureri de sa ma simt bine si apoi o sa vad cum fac si cu kg, o sa ma duc la bazin, o sa alerg.
Tu stai pe langa cluj sau cum?
Succes si tie la dieta!!
Merci de urari....nu...e o poveste lunga.Mama e de langa Cj si am o verisoara care e de varsta mea si era aproape anu trecut sa ma convinga sa mergem la lic in Cj...eu stau in Baia Mare...mai trec prin Cluj pentru diverse chestii gen prieteni si rude si MALL ...ca la noi in oras nu se prea gasesc haine cat de cat....Si jumate din prietenii mei vin la Cluj numa' pt haine
__________________
Jurnal http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/flawless-jurnal-stephanie-4023.html

Two years ago I tried for the first time.The results were absolutely amazing.Now,I am trying for the second time.It seems hard,but nothing is easy.Nothing can stop
ME!So let's forget all those bad days and hope for the better!Welcome,new life!


Stephanie, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2427 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 619 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]