Subiect: Vointa
View Single Post
  #538 (permalink)  
Vechi 11 nov 2011, 21:40:37
basalic gina's Avatar
basalic gina basalic gina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2011
Locaţie: Milano, Italia
Vârsta: 39
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 573
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vointa

Citat:
Anterior postat de Mai Vezi mesajul
Gina uite acum am vorbit cu mosulica si mi-a spus asa: "Draaagaaa Maiuleee...(pauza in care isi tragea suflarea)....spunei lu' Ginutzaaaa..fata lu mosu' sa bea in fiecare zi 7 pahare de apa.....aici exclamam eu ofticata: " Dar de ce mosule? de ce sa bea fata asta atata apa?"....si el imi raspunde......" paaaiii uite fata lu mosuuuuu...ca ........ca daca ......ginutza bea 8 pahare de apa pe zi o sa gaseasca vointa.....vointa care nu se vede de obicei.....o gasesti in ceva transparent.......si acel ceva transparent ....e apaaaaa......si asta e iombratisarea de la mosu'
sarumanace i drept chiar am baut un pahat mare de apa acum m am umflat in burta parca ma si doare un pic...pfuu trebuie sa gasim vointa....macar ca sa pot purta blugii care ii am si imi sunt atat de dragi.....dar acum ei pocnesc pe mn
basalic gina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1934 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1417 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat