View Single Post
  #540 (permalink)  
Vechi 11 ian 2012, 10:48:36
Andra D's Avatar
Andra D Andra D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 feb 2011
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 34
Date: 162cm, 49.1kg
Mesaje: 2.398
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 6 mesaje
Implicit Re: nu reusesc....

Citat:
Anterior postat de Flavia13 Vezi mesajul
astazi bineinteles ca in fiecare zi incerc cat de cat sa ma infometez.. din PACATE.. am mancat 1 banana, cateva lingurite de salata de boeuf si seara.. a facut mama pizza , si nu m-am putut abtine, am mancat 2 bucatele imi este greu sa ma gandesc ca unele fete sunt slabe si eu nu pot sa fiu .. de asemenea nu stiu ce as putea manca dimineata si in restul zile, mamei mele chiar daca ii spun sa nu prajeasca in ulei , tot face.. de aceea vreau sa invat singura sa ma hranesc..
buna draga mea!
imi pare tare rau sa citesc ce scrii... si eu am trecut prin asta! la varsta ta aveam 160 cm si 48-49 kg si ma consideram grasa! si nu mancam o saptamana aproape nimic...
ce s-a intamplat? nimic! nu slabeam. si-atunci iar nu mancam. si tot nimic...
pana cand am renuntat.
in timp m-am mai ingrasat, ma rog... ideea e ca acum am zis ca vreau sa fie altfel.. de data asta vreau sa slabesc si-atunci am citit..am citit mult.. si ascultand sfaturile slabutelor, citind carti de nutritie, am invatat ce trebuie sa fac.. si am reusit, am slabit!

si si tu poti.. iti sugerez sa citesti despre dieta montignac..asta vorbeste despre cum trebuie combinate alimentele atunci cand mancam... si daca stii secretul asta, atunci poti sa mananci orice, cu conditia sa respecti anumite reguli

si obligatoriu : SPORT! pentru ca tu trebuie sa depui efort..sa consumi energie, ca organismul tau sa poata arde grasimea in plus!

sper din suflet sa ne asculti pe toate si sa renunti la infometare..
__________________
I am everything I want. Because I believe I can. It's all about believing.