View Single Post
  #55 (permalink)  
Vechi 27 aug 2014, 07:41:17
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Gastric sleeve pentru Simina care stiu ca sunt

Citat:
Anterior postat de shadowdinasty Vezi mesajul
Simina! Imi dai si mie detalii despre zumba?
Tot respectul meu pentru decizia de a face operatia! Imi plac foarte mult persoanele care decid sa faca un pas - mai mic sau foarte mare - pentru sanatatea si viitorul lor in loc sa se vaite ca vai, viata e grea...
Despre care zumba vrei detalii? Eu sunt obsedata de zumba. Momentan merg la aqua zumba de doua ori pe saptamana la transylvania international college, au acolo un bazin numai bun pentru asta.

In rest am fost la zumba la gimmy. Acum gimmy organizeaza un eveniment pe 26 octombrie la care vine Beto Perez, Dennis Thomsen care e specializat pe dans indian. Ultima parte nu ma intereseaza, e Fernando Gorini de la Steel Programs, care pe mine nu ma atrag in niciun fel. Biletul de intrare costa 69 de lei pentru 4.5 ore de miscare, o sa fie la expo transilvania. Biletele se pot cumpara de la Gimmy.

Chiar voiam sa te intreb la ce sala te duci!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Animis23:
happygirldiana (27 aug 2014), shadowdinasty (27 aug 2014)