View Single Post
  #5688 (permalink)  
Vechi 24 ian 2011, 15:20:57
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (III)

Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
ce hoata erai eu am trecut....ca si ieri de exemplu.........am baut suc........si aseara am mancat gem ........poate de asta mi-a aratat asa de putin cantarul.......
oricum inseamna ca am dreptate...........putem manca si dulciuri,atata timp cat facem sport ,ne limitam la o cantitate mai mica .............si sa ne incadram pana in caloriile de mentinere.......
eu una daca am pofta.......mananc........apoi recuperez prin sport.......
inainte mancam 2-3 pungi de seminte pe zi ....sau chipsuri...ciocolata mai mereu......si tot asa ....apoi seara bagam mancare...........automat saream de 2000 pe zi...........si nu faceam nici sport....
acum rar am ajuns la 1800 ........si cand ajungeam faceam mai mult sport a doua zi.......
Eu am mancat in perioada de inceput...dupa m-am lasat singura pt k nu mai mergea slabitul la fel de bn....akm am meniurile complete...ideea e k da poti manca si dulce si chestii mai non diet...dak te limitezi la o cantitate mik sau o data pe saptamana....akm mai depinde si de la organism la organism...k nu toti functionam la fel....dar cum eu am vazut k mergea si asa slabitul...am vb si cu slabutza si ea mi-a zis la inceput k dak nu vreau sa renunt la prostii sa merg asa dar k la un moment dat tot va fi nevoie sa le las pt k nu va mai merge slabitul...si a avut dreptate...dar le-am lasat cand am vrut eu din octombrie am renuntat la prostii...de atunci meniurile mele sunt corecte...probabil cu mici exceptii cand nu le-am mai completat
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......

Ultima dată editat de Alina82; 24 ian 2011 at 15:24:40.