View Single Post
  #571 (permalink)  
Vechi 14 dec 2012, 16:58:20
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
heii feteloor
am mai probat astazi de prin haine si am costatat ceva care chiar mi`a placut nu stiu, mi asa mi s`a parut si ma bucur .. am observat ca am ramas la fel in talie, colacei .. dar am mai pus putin pe fund de ex in pantalonii de vara se vede mai bombat decat il stiam eu inainte insa fara nicio sunculita atarnand sau vreo burta imensa poate si la picioare se vede ceva mai mult, lucru care iarasi ma bucura se pare ca au efect exercitiile focusate pe o anumita zona in cazul meu, abs
daca as reusi si eu sa ma tin de sport...tare bine ar fi...dar mi-e o sila de bicicleta aia eliptica...mai bn fac pilates sau ceva....
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat