Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5727 (permalink)  
Vechi 06 ian 2013, 23:42:31
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

LA MULTI ANIII! Va doresc un 2013 cat mai fericit si implinit, sa va simtiti iubite, sa iubiti, sa primiti bucurii, sa daruiti bucurii, sa fiti sanatoase si implinite.
Frumusete nu va doresc pentru ca deja sunteti toate foarte frumoase

Va multumesc ca v-ati gandit la mine si mi-ati lasat atat de multe si frumoase urari, va imbratisez si va multumesc din inima

O sa fiu acuzata de absenta, dar sunt sigura ca ma veti intelege, au fost multe momente speciale in ultimele saptamani de dinainte de 2013, care m-au transferat intr-o lume paralela Mama mi-a spus ca sunt aeriana Probabil,... dar eu ma simt cel mai fericit si implinit om...

Pe 9 decembrie am primit cererea in casatorie... nu am crezut ca acest moment ma va schimba atat de mult, simt, gandesc, iubesc, privesc... totul... cu alti ochi... s-a produs un clic, nu il pot explica...

Sarbatorile de iarna, dupa cum intuiti, le-am petrecut cu familia, de data aceasta una foarte mare ne-am dublat si a fost atat de frumos...

Dorinta pe care mi-am pus-o atunci cand am suflat lumanarile de pe tort a fost indreptata catre voi toti, nu vreau ceva pentru mine, vreau sa fim cu totii fericiti, vreau ca 2013 sa ne daruiasca tuturor mai multa armonie, mai multa intelegere, incredere, rabdare si sanatate.

Marti voi reveni in Bucuresti si abia astept sa adaug fotografiile.

Va imbratisez pe toti si va multumesc inca o data pentru gandurile frumoase.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Slabuta:
andra_aly (07 ian 2013), Ema55 (22 ian 2013), Khali (07 ian 2013)