View Single Post
  #5918 (permalink)  
Vechi 18 feb 2013, 23:42:45
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Cristina,toate am gasit aici ceva ce ne duce mereu inapoi
si eu am gasit aici persoane minunate, si de aceea intru pe forum si cand ma tin de treaba si cand nu ma tin de treaba.
eu pot doar sa iti urez multa bafta la examen, multa putere sa-ti urmezi visul, si o multime de impliniri.

majoritatea implinirilor vin cu un pret de platit. in cazul carierei cu viata sociala pe care o sacrifici.
motivul pentru care azi am insistat atat si am scris atat este pentru ca nu as vrea ca pentru corpul visat sa platesti cu sanatatea.
pana la urma e unul din avutiile noastre cele mai de pret, si ar fi pacat sa o periclitezi doar de dragul de a obtine mai devreme ceva ce poti obtine pe alta cale.

fa sport, mananca sanatos si low-carb (insa nu drastic, totusi) si rezultatele vor veni.

forumul asta mi-e asa de drag tocmai pentru ca printre zecile de persoane care ne dau sfaturi despre cum sa slabim, vine mereu si o voce care ne aduce aminte ca suntem oameni, si nu masini
si pentru ca asta m-a impresionat aici, mi-am propus ca de cate ori pot sa militez pentru calea de mijloc si pentru sanatatea cuiva, sa o fac,

pot sa iti spun ca am plecat de pe un alt forum de nutritie si viata 'sanatoasa' unde eram moderatoare atunci cand pe acel forum s-a inceput sustinerea dietelor nesanatoase de dragul reclamei si a banilor.

sper sa nu fie niciodata cazul acestui forum



Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui floricica0vesela:
laurra (19 feb 2013), lidiuta (19 feb 2013)