View Single Post
  #6020 (permalink)  
Vechi 22 feb 2013, 08:17:04
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.887
Aprecieri acordate: 3.738
Am fost apreciat(a) de 3.919 ori in 2.163 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Ame iti multumesc pentru cuvinte.
Din pacate eu nu ma simt bine cu kg pe care le am.
Am o talie de 70cm si stiu ca se poate si mai putin. Am o coapsa (dreapta e cea de referinta) de 49 cm si in continuare tremura grasimea pe ea.
Aseara, cand am facut Tae Bo (eu beau si apa in timpul antrenamentului), aveam o burta rotunda de parca eram gravida in 5 luni.
Poate din datele personale iti dai seama ca nu am probleme mari cu greutatea, ceea ce e foarte adevarat. Dar nu arat bine DELOC!
Carmen Bruma a plecat de la 80 si ceva de kg si vreau sa ajung sa arat si eu ca ea, chiar daca asta presupune sa fac sport in fiecare zi.
Daca Monti e atat de permisiv, eu am exagerat cu fainoasele si acum exagerez cu fructele uscate. 100g de inghetata pe zi nu cred ca e prea mult.
Imi termin inghetata si undeva saptamana viitoare o sa incerc Dukan pentru 2-3 saptamani.
La MD am mancat terci de ovaz cu prune uscate. A fost delicios. Eram foarte curioasa cum e. O sa mai manac in zilele de post pana incep cele 3 saptamani de Dukan.
Mai departe nu stiu ce voi manca, dar va scriu pe parcurs.
Sa aveti o zi frumoasa.
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416
Răspuns cu citat