View Single Post
  #6114 (permalink)  
Vechi 12 mai 2010, 05:33:02
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Ah, si am uitat sa-ti spun ca mi-ai facut pofta cu puiul fipt. Daca trebuia sa papa pui acum , nu mi-ar fi trebuit. dar asa, ca e facut de altcineva si arata asa bine...

Roxi tu mi-ai facut pofta cu semintele.Mi-am cumparat si eu 200g crude, decojite si ieri mi-am pus in iaurtul cu carnflackes.Buuuuuuuuuuuuun

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Am rezolvat si cu caloriile:
Am mancat 100g urda cu 30g usturoi verde...si urmeaza o banana 100g...803 calorii total.
Poate pe langa banana mai pap niste capsuni...sa ajung macar la 1000 cal.
Deci n-a mai fost zi de leg-fr , ca am mancat 60g inghetata si urda asta, dar pt mine e ok si asa . AM zis ca nu voi mai tine chiar asa de strict disociata, ca slabesc si asa din cate am vazut.
Maine insa , cruditati...ca la carte.
Nu stiu ce-i cu mine, nu-mi place deloc. Nu mai prea mananc. Inainte ma incadram in 1200 dar nu intotdeauna ma saturam 100%, acum nu-mi vine sa mananc. Poate o fi de la nervi.. Uite asa slabeste Roxy
mie imi e o foame tata, nu stiu cum nu va e foame.Deabia nu am depasit 1350kcal ieri, deci sunt f multumita pt ziua de ieri.
Emi --tot nu am mancat noaptea, si cand m-am sculat pe la 2.00, mi-am dat seama ca nici nu mi se cerea mancare,Dar ultima masa a fost la 22.10!!!Seminte decojite si un baton slabit

[QUOTE=incognito;184086]Bun , cine mai e cu noi? Ca aly si emy nu cred ca au voie ...cu monti...


Si eu tin azi zi de fructeMi-am luat struguri fara samburi si compot de ananas cu f putin zahar( asa scrie pe eticheta) In rest mi-am comandat lșa catering la serviciu---2banane,2mere,4kiwi si o portocala
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]