View Single Post
  #613 (permalink)  
Vechi 26 ian 2013, 08:37:50
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de Rusu Laura Vezi mesajul


eu sunt langa pat daca incerc sa ma apropiu de el nu e bine
azi trebuie sa ma apuc de invatat si de aceea trag de timp.... pe langa asta mai vin si parintii mei pana la Cluj si vor sa mergem cateva ore prin mall mai trebuie sa fac ceva de mancare,programul si uite asa s-a dus ziua.... in sesiune ziua parca are 6 ore
pfuaiii...sotul meu s-a trezt pe 7 si ceva cu uun chef de treaba de ma enerveaza ...vreau sa fac curat si sa si gatesc ceva mai dupa-amiaza...nu-i nimic, o iau incet asa sa nu ma extenuez ...spor la invatat scumpi!!! Ma uit la pozele tale de pe fbk si esti mai slaba decat mine, nu arati deloc nr acela de kg...poate ai oasele grele or smth, arati grozav!!!
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
Rusu Laura (26 ian 2013)