Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #6190 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 15:59:41
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de OitaVesela Vezi mesajul
Oho. Spor la gatit si pofta mare atunci
Ms mult ..am terminatUitasem de ceapa
Mi-a iesit o ciorbita delicioasa..am pus-o la racit ca sa o pot pune la figider pana diseara sa nu se strice ..deja e cald..zici ca-i tocanita cu zeamae plina de legume ..asa cum imi place mieam gasit si bors de la taraniacru ca a lu mama-poate ma repet
Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul

WOW..... FELICITARI !!!!!! ce frumos ai dat jos... eu de luni am dat jos 300 gr ... dar nu se prea poate numi dieta ce am tinut eu.....suntfericitaca am ajuns la 54.9 si macar nu mai vad 55 pe cantar.... sper macar la - inca 200 gr... ca o sa fac sport mai mult... si o sa am grija ce pap si in weekend....
Ms multAcum vine greul
Felicitari si tieE perfect ca ti-ai gasit modul de viata sanatos si care iti prieste tietot inainte
Citat:
Anterior postat de roxana1985 Vezi mesajul
Bv Adella, felicitari pentru rezultate, sper sa am si eu succesul tau cu aceasta dieta!
Ms mult Roxana
Multa bafta si tie si sunt convinsa ca le vei avea ..poate chiar mai bine ..numai sa ai grija de tine si de sanatatea ta inainte de toate ..daca te simti rau treci imediat pe PL,sau gaseste-ti alta dieta mai buna pentru tine ,eu te sfatuiesc la Monti si SB.
Inca o data mult succes!
Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul

Felicitari Ade
woww ai 60cm in talie SUPERRRRRRRRrrmy dreams
Ms Mira
Visul meu e sa am 47 la coapsa fiecare cu ale ei
O sa ai si tu
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]