View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 02 mar 2009, 11:58:09
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
Neata,

Nici eu nimic,nimic - chiar mi s-a parut ciudat..m-am cantarit de 3 ori ..poate poate ..dar neah...e posibil sa nu mai ajung la 89 pana la sfarsitul saptamanii cum mi-am propus eu..dar aste e...inca ma simt bine si nu sunt dezamagita de cantar...

am trecut si peste testul de rezistenta..mi se parea asa aiurea sa ies in oras si sa beau apa dar sambata am fost la un bowling si am rezistat tentatiei de a-mi cumpara cine stie ce minuni - de obicei imi iau sangria..care e plin de zahar si am baut 2 ape minerale...macar o bula sa aibe..ca daca era plata...mai bine lipsa
Foarte bine, uite ca incep sa apara primele rezultate. nu mai cedezi tentatiilor Felicitari, tine-o tot asa. Eu inca mai gust cand ies in oras, poate pt ca nu am ghilotina asa de mare deasupra capului. M-am cam lasat pe o ureche, daca aveam mai multe kg de slabit eram mai motivata si restrictiva...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii