View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 13:23:56
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Decoratia SUNT RESPONSABIL din rubrica "merite"

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Eu o sa iau legatura cu Asociatia Studentilor de la Facultatea de Limbi Straine. Sper sa fie receptivi, imi sunt prieteni, deci cred ca am strange multe semnaturi cu ei. Nu stiu, in schimb, care ar fi cea mai potrivita metoda de a strange semnaturile lor. Astept si parerea ta, Slabuta, inainte de a le trimite un mail in care sa exlic totul.

Si o sa printez si azi un formular si o sa strang semnaturi maine la ore de la toate colegele mele, astea ar trebui sa fie vreo 40.


Buna Simina,

O idee grozava!
Eu iti sugerez urmatoarea abordare. Scrie-le un e-mail in care pe scurt le prezinti Petitia PETITIE: Semneaza pentru dreptul la o viata sanatoasa - Iniţiative - Responsabil.Slabute.ro si necesitatea implicarii fiecaruia.

Ca forma de strangere a semnaturilor, propun documentul EXCEL http://www.slabute.ro/doc/petitie-sunt-responsabil.xls (se importa foarte usor in baza de date).

Ca alternativa, exista si formularul PDF (pentru completare de mana). http://www.slabute.ro/doc/petitie-sunt-responsabil.pdf

Aproximativ, cati studenti sunt la facultatea voastra (Limbi straine)?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat