View Single Post
  #6353 (permalink)  
Vechi 06 ian 2013, 19:45:30
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
scumpa,sper sa rezolvi curand si tu cu laptopul,sa iti vad scrisul albastriu ca inainte,cat mai desCa de obicei,harnicuta si ocupata.Fratele cum mai e,sper ca nu se mai cearta,sa inceapa si el anul nou in pace si linistit
Abia astept sa vad ce zice maine seara sau marti cand sunam sa stiu ori cumpar ori il face ca asa de greu imi este fara el cu fratiorul nu prea mai am putere sa povestesc nu il pot convinge cum vreau eu si imi este tare greu sa-l vad in starea asta ,ea zice ca zilele astea ar trebui sa iasa actele de divort ,dar el nu o mai crede ca minte mult ...ei stiu mai bine ,dar am obosit sa stau la telefon cu orele cand cu ea cand cu el ,mamii este suparat pe el ca eu ma consum si de cateva zile vars tot ce pap,al meu zice ,,nu ti-a fost rau la cat am mancat de sarbatori si iti este rau acum cand papi fructe si legume'' ,au dreptate ,dar nu stiu ce ma face sa tin cu ea ,ingerasul si mamii sunt contra ei ,zice ca l-a zapacit de cap ,ca-i nevos si u se mai intelege cu nimeni...dar eu inteleg sunt indragostiti si o sa fac tot posibilul sa fie impreuna daca asta isi doresc.
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Painea mie imi place f crocanta,deia eu o fac sub forma de chifle..
Mofturosul meu daca nu este pufoasa nu papa ,oricum nu prea i-a placut ca a fost cu faina integrala ,el a crezut ca fac cu faina neagra din aia scumpa,dar nu am gasit ! Dar papa mamii meu de rupe ,vine si fura cate o bucata si fuge cu ea in camera !
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Credeam ca doar eu sunt ''dusa''...
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

Tu esti dusa, iar io mi-s plecata de tot
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

mai suntem..
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Si eu am stolul meu de pasarele...
Iubitele aici ma alatur si eu fata cu animalele nebune
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Super fain programul...e destul de scump abonamentul tau!E fain ca e diversificat si nu te plictisesti!
Ema sa stii ca asta am cautat sa nu ma plictisesc ,eu inainte faceam sala mereu dar de cand sunt mai rau cu coloana nu am mai avut voie ,fitnessul este viata mea ,dar imi place la nebunie si restul zumba,tae-bo.Azi a fost cam gol la aerobic ,dar am fugit dupa ce am terminat si la aparate.maine sigur nu ma mai pot scula din pat sau merg cracanata
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Fulguta:
losefat (06 ian 2013)