View Single Post
  #6507 (permalink)  
Vechi 13 mar 2013, 18:40:37
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Q88(Cristina),Floricel,Oti,Gabitzu,Lidi,Laura,AMe, va multumesc,fetele,ca m-ati (re)primit in gasca cu bratele deschise

Cristina,suna bine clafoutisul tau,oare la gust a fost bun?eu ma rezum la cornurile cu prune sau mere..cateva felii dimineata,facute de mine,calde,imi sunt de ajuns




Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Buna dimineata in casuta!
Azi cantarul a fost prietenos cu mine, inregistreaza o usoara scadere, o si marchez pe ticher ca sa fiu motivata sa imi mentin aceasta scadere si in zilele urmatoare.
Emi, ma bucur ca esti din nou cu noi, ambitia ta m-a motivat la inceputul activitatii mele pe forum.
Azi voi manca asa:
Md 4 wasa, cafea cu lapte
G biscuit tarate ovaz, mere
P spanac cu smantana, copan, eventual putin cascaval
G ceai
C ceva usor.
Sper sa pedalez in seara asta 30 min.
Pe curand!
Felicitari si la cat mai multe scaderi!
eh..ambitia mea de acu 2 ani..cine a gasit-o sa mi-o aduca inapoi,ofer recompensa
Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul
Felicitari Lidi,Gabi pt cantar!!!si la mine s-a vazut o scadere ...ma apropii de 68
Emy bine ai revenit!o sa ne lasi sa ne inspiram din meniurile tale da?
pupici

Pai eu gatesc f simplu..reminiscenta italiana,acolo se gateste pe rapid inainte
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul


Si mie de tine! Ti-am mai urmarit albumele, asa, in timp!
Ti-am admirat frumusetea aia de nepotel si casuta.
Stai linistita. amandoua avem aceesi greutate, aproximativ. Diferenta sunt cei 6 sm de inaltime. Eu nu mai tin nici o dieta. De fapt incerc dieta cumpatarii. Dar nu-mi iese in fiecare zi.
Asta e. In rest, de 3-4 ori la sala.
Tu ce mai faci?
Pranzul tau chiar suna fenomenal.
Bravo pt sport,stiu ca erai Gica contra cu sportul..ca si mine de altfel,la inceput
sunt bine,am fost bolnaviori si eu si sotul,da ne-am tratat cu antibiotice si ne-a trecut..o infectie urinara urataIn rest,cu casa si familia,ca doar deaia am venit in RO
Acu am venit de la maimutzoiul mic,e un si jumatateil adorsi el pe mine
Am citit de prin urma si de tine stiu cum esti..ma bucur ca esti o adevarata luptatoare
Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Buna ziua fetelor
Am o intrebare pt ca nu am inteles prea bine si nu vreau sa gresesc: pot face un sos de iaurt 0%mg cu pudra de pili si sa mananc cu legume (verzi) la abur si un file de peste?
ce e pudra aia de pili?posibil ca ai mai zis ..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
laurra (14 mar 2013)