View Single Post
  #684 (permalink)  
Vechi 14 ian 2013, 19:17:01
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
eee pai vezi hai ca suntem aici sa ne sustinem una pe alta !
eu nush ce am de nu`mi e foame absolut deloc mananc doar ca trebuie .. ca altfel .. nu stiu ce e cu mine .. dar parca vad ca dupa ce incep sa iau iar pastilele mi se face foame
eeeh, colindai toata ziua azi .. nu stiu daca mai sunt in stare sa fac si sport .. dar eventual niste exercitii tot fac vad eu mai incolo dupa ce ma mai si incalzesc ca`s sloi
am terminat si eu de curatat baia...cred ca ma duc sa fac si eu un dus si mai continui dupa cu restul...nici eu nu am timp de sport astazi...si la mine a disparut senzatia de foame acuta, oricum incerc sa nu mai mananc dupa ora 18...ce pastile iei? tot e bine daca ai colindat, macar ai facut miscare
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat