View Single Post
  #686 (permalink)  
Vechi 14 ian 2013, 19:28:17
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Buna, draga mea
Eu cred ca esti putin neatenta ! Nu te urmareste ghinionul. Ai multe pe cap si probabil nu te concentrezi efectiv pe lucrurile banale si de.asta te descurajeaza cand nu iti ies.
Pff eu am inghetat astazi cat am stat pe afara! Si sa stii ca la scoala nici nu s.a pus vorba de "acomodare". Profii au venit de parca nici n.ar fi fost vacanta. M.am umplut de teme si lectii noi inca din prima. Am avut noroc ca ultima ora a fost consiliu .
La tine cum a fost azi?
Pupici
esti de`a mea .. si la noi la romana recapitulare si de invatat, la mate lectie noua + tema dar eu oricum nu ma ambalez atat pt mate da, dar restul ma lasa rece

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul


Buna scumpa
Nu e vorba ca ai facut doar miscare, e vorba ca o sa fi mai atenta de acum incolo.(inca un lucru de invatat)
Si faza cu abonamentul i se poate intampla oricui!
Ma bucur ca ai prins ideea: ''in orice lucru rau este si un lucru bun''
Vezi te-am corupt , cred ca ti-am repetat chestia asta de prea multe ori si ai memorato fara sa iti dai seama, asta cu tot negativismul si incapatanarea ta.
eh, ma enervai putin atunci dar imi trecu repede ca le rezolvai
trebuie sa`mi revin daca am zis ca asta fac, pai asta voi face !

aaa, apropo ... acum am alta problema ... inca de cand eram la bunicamea mi s`a infundat orechea dreapta .. pe mine chiar ma ingrijoreaza mereu cand vine vb de urechi, pt ca sunt sensibila la ele si am avut de mule ori probleme de obicei se ajunge la injectii .. cand oi scapa si eu de ai doctori nu stiu
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat