View Single Post
  #6891 (permalink)  
Vechi 27 mar 2012, 11:54:02
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XII)

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Ziua buna, Rinistelor vorbarete ...mi-a luat o 1/2 de ora sa va citesc pe mobil cat am stat cu sotul la o cafea si-o vorba...dupa ce-a plecat Mari la scoala .
Pai eu sa lipsesc o zi de pe forum? Nici in vacante nu scapati de mine ...si pe mobil va bantui .Va pup pe toate .Sa aveti o zi excelenta ....

Doina si Adriana felicitarile mele ptr. minus...bravo si la mai multe .

Lumi, imi pare rau ca nu te simti bine .Sanatate si pupici

Adinutza.....fir-ar el de cantar sa fie ... normal ca de la zi la zi sunt anumite modificari in organismul nostru.La inceput pierdem multa apa din organism ,dupa care urmeaza slabirea propriu- zisa.Daca te cantaresti prea frecvent, nu vei observa vreo schimbare semnificativa si nu vei face diferenta .Insa, o data la doua saptamani sau o data pe luna o poti face este un interval de timp mai aproape de adevar ...De-acum vom slabi mai lent, iar rabdarea este cea care trebuie sa ne caracterizeze intr-o dieta .Poate si starea de nervozitate pe care ti-o creeaza cantarirea prea deasa ,poate duce la ingrasare si nu la slabire . Rabdare,rabdare,rabdare e tot ce pot sa-ti spun....slabire lenta dar sanatoasa

Servici usor, fetelor de pe baricade .Sa aveti o zi minunata !

buna Mire!!!
o zi frumoasa si tie

bine ca ai intrat ca Moni vrea sa ii faci o crema pt carbo )
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!