View Single Post
  #69 (permalink)  
Vechi 19 aug 2010, 20:35:27
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de cursa lunga 110 Kg - 90 Kg - Maria2480

Citat:
Anterior postat de maria2480 Vezi mesajul
Da, numai ca daca te uiti in prospectul pilulelor minune te apuca frisoanele ( atat de la pilula cat si de la posibilele efecte adverse despre care scrie acolo)

Eu am ajuns la concluzia ca daca s-ar fi inventat pilula miracol atunci nimeni n-ar mai fi obez si s-ar fabrica haine doar marimea S si M. Ar da faliment o gramada de fabrici si industrii, s-ar inmulti somerii deci...nu e de bine.

Oricum vreau sa citesc si eu cartea Mihaelei Bilic, poate ma mai inspir. Ea se pare ca are unele raspunsuri si acestea sunt inchise intr-o carte nu in vreun tub de pastile
Eu sa stii k ma bucur k exista tot felul de pastile minune cu efecte adverse care mai de care mai inspaimantatoare....dak nu cautam pastile nu dadeam niciodata probabil nici de cartea Mihaelei si nici de slabutePe mine m-a convins Mihaela,nu am citit chiar bn partea despre nutritie dar capitolele unde vb despre ce trebuie facut ca sa slabim,de ce akm va fi diferit,motivatii...ma rog toate chestiile psihologice pe mine m-au vrajit.Era ca si cand primeam raspunsurile la intrebari pe care mi le puneam de ani
Ps-nu am luat niciodata pastile pt ca mi-a fost mereu frik de efecte adverse dar am fost tentata de multe ori
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......