View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 20 iun 2009, 00:08:46
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ada - Vreau sa slabesc 15 kg

Citat:
Anterior postat de ada Vezi mesajul
multumesc mult ptr sfaturi fetelor am slabit deja 4 kg deci am 61 cat am stat pe la tara am mancat normal insa am facut destul de mult efort.imi cer scuze ca am raspuns asa greu dar la tara inca nu si-a bagat verisoara mea net kiar daca are calculator:-Dcat voi sta acasa va voi spune ce pap:*.maine ma duc sa-mi iau o bicicleta ptr fitness si ma voi pune pe treaba....vreau sa tin dieta scarsdale doar ca ceva mai personalizata pt ca am vazut ca la voi a functionat
Multumesc inca odata pt sfaturi si pt ca ma sustinetiva pup pe toate si spor la dat jos kg
Felicitari Ada

Si eu vreau sa imi iau bicicleta, cred ca facem maratonul slabutelor, vom avea toate cate o bicicleta

Vezi ca la Scarsdale s-a bagat si Mad24, are si ea jurnal, poate va tineti una alteia companie si merge mai usor dieta

Si inca ceva, ticker-ul trebuie sa ti-l schimbi in sens invers, kg de la care pleci le pui in stanga si unde vrei sa ajungi in dreapta. Pe masura ce slabesti, vei schimba greutatea si iti va arata cate kg ai slabit.

Pupicei si spor in continuare la slabit
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii