View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 05 dec 2009, 17:59:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Sunculite ramaneti cu bine!!!by nadalyna!!!!

Citat:
Anterior postat de madalyna Vezi mesajul
DAR DE 2 SAPTAMANI DE CAND AM GASIT SLABUTZELE...AM REGASITO PE VECHEA MADALINA DN TRECUT.....CEA CARE ERA MANDRA DE EA SI AMBITIOASA....ASA K MAM APUCAT DIN NOU DE DIETA,AM SLABIT CEVA MAI GREU DAR MERGEM MAI DEPARTE...ACUM AM 77.5 E MULT MAI BN CU PREFIXUL ASTA SI VREAU SA AJUNG CIT MAI REPEDE LA 70 MACAR(DUPA 70 INCEPE LUPTA CEA MARE).VREAU K SOTUL MEU SA MA PRIVEASCA LA FEL CUM MA PRIVEA INAINTE DE ERA ATIT DE GELOS CAND MERGEA CU MINE UNDEVA SA NU MA FURE ALTII(ACUMA DACA MAI STATEAM MULT ASA GRASANA ERA POSIBIL SAMI FIE EL FURAT DE ALTA PT K NU MA LAUD DAR AM UN SOT DESTUL DE FRUMUSEL SI NOI CUM INCA MERGEM IN CLUBURI SI DISCOTECI SUNT O GRAMADA DE FIRFIZOANCE CU OCHII PE EL).vreau sa redevin ce am fost...odata cu grasimea mi-am pierdut ce aveam eu mai bun:INCREDEREA IN MINE!!!ACUM CU AJUTORUL SLABUTZELOR O VOI RECAPATA,NU??VA MULTUMESC DIN SUFLET FETELOR K SUNTETI AICI PT MN KND AM NEVOIE DE UN SFAT,O INCURAJARE SI O VORBA BUNA!!!
Buna Madalyna, sa fie intr-un ceas bun acest jurnal si sa te ajute sa invingi lupta cu kg
Mi-a placut cel mai mut acest pasaj, citesc multa determinare si hotarare in el

Sa nu te lasi pana nu redevii slabuta

Mult succes si la cat mai multe kg in minus
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii