View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 06 mar 2012, 00:20:56
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuanutza-cum sa scapam de prietenii/conjuncturile care "ne vor binele" in dieta de slabit

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul


am incercat sa pun insigna la semnatura, asa cum mi-ai zis, dar se pare ca ceva nu fac bine, ca ba mi se sterge adresa de jurnal, ba imi apar numai niste coduri...ei, nu ma mai stresez, iar in legatura cu palmuta, stiam eu ca se tine cont de unele criterii, asta este, toate la timpul lor, nu are rost sa ma stresez, nu sunt aici ca sa alerg dupa niste titluri, normal acum, sa nu fiu ipocrita, mi-as fi dorit si eu, dar daca nu e sa fie, asta este...
Buna,

Decoratia SUNT RESPONSABIL nu este un titlu, este o dovada clara a unui efort zilnic, neconditionat si enorm al catorva zeci de oameni. Este un efort demn de urmat de catre toti cei care au beneficiat gratuit de pe urma lucrurilor care s-au creat si promovat pe Slabute in ultimii 3 ani. Cu siguranta, numai cine a participat si participa activ la o actiune de astfel de anvergura poate intelege efortul si valoarea acestei decoratii.

Decoratia SUNT RESPONSABIL este o dovada clara de responsabilitate si dedicare.

Decoratia SUNT RESPONSABIL se acorda pentru criteriile pe care le-am mentionat la inceputul acestui subiect. Nu conteaza "popularitatea" (cum ai mai scris), nu conteaza numarul de mesaje, etc, conteaza activitatea constructiva si responsabila conforma cu scopul primar al acestei comunitati - promovarea stilului de viata sanatos.



Le multumesc acestor oameni pentru implicare si pentru ca isi dedica o mare parte din timpul lor pentru promovarea stilului de viata sanatos, sustinerea valorilor Slabute si pentru informarea corecta si impartiala a tuturor celor care au nevoie. Fara ajutorul acestor oameni, tot ceea ce s-a reusit din 2008 pana in prezent, ar fi fost imposibil.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat