View Single Post
  #70 (permalink)  
Vechi 02 iul 2011, 17:38:38
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Concurs - Slabesc cu Montignac- iulie

Citat:
Anterior postat de coderamy Vezi mesajul
curly...am vazut ca ai scris ca nu te afecteaza daca postezi si intrebari si ca putem sa o facem si aici asa ca: voiam sa rog fetele care trec meniurile sa o faca mai explicit ca sa puteti puncta corect spre exemplu:
supa de legume glucidica-ce inseamna, ce contine? cafea e cu zahar, fara sau cu indulcitor si tot asa...
am vazut ca sunt fete care au papat lapte cu 1,5% grasimi la md glucidic...cred ca stiti ca nu e corect tb cel mult 0,1%
Da, Coderamy, e o idee buna
Eu ma uit printre meniuri cand punctez, dar poate nu reperez toate abaterile , nu sunt experta in Montignac
Ar fi de preferat ca fetele care stiu ca au calcat stramb sa spuna, ar fi mai simplu asa.
Si, oricum, fetele cu experienta mai trec pe aici si ne urmaresc, daca facem prostii probabil ne spun ele
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 856 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]