View Single Post
  #700 (permalink)  
Vechi 18 ian 2013, 18:42:09
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Ce as face eu: DA, eu m-as muta.

Sa iti spun de ce:
1. Ai un an si jumatate pana vine mama ta. Destul de mult. Tu deja esti depresiva....
2. E greu singura si mai ai o gramada de timp pana vine mama ta.
3. Economie substantiala de bani.
4. Griji in minus pentru tine: nu mai gatesti, rate nu mai platesti etc etc.
5. Partea cu camera am inteles ca se poate rezolva...

Pe de alta parte:
6. Fii atenta ca inapoi nu vei putea da, adica daca te muti la bunica, inapoi singura nu cred ca te vei mai muta...
7. E greu singur DAAAAAR sa stai cu cineva in conflic,, e si mai nasol

In rest, ce mai zici nou? ce iti mai gatesti?
Pupici!
offf, nu stiu .. ramane sa ne mai gandim toata familia .. ca defapt e problema si cu bunicumeo .... daca stau sa fac calculul mai apuc doar cateva luni de scoala fara el .. in rest sta aici in craiova ca e frig la tara .. si el bea, fumeaza, miroase urat si pt ca nu se ingrijeste si nu se poate sta cu el in camera .. deci tot nu e bine nici asa
maicamea nu vine peste un an jumate .. atunci o sa dau eu bacul .. si cred ca pana atunci sigur nu vine, pt ca banii nu se fac asa usor .. si nu are de ce sa vina .. eu planul de mi`l fac acum trebuie sa mi`l fac pt un an jumate, ca dupaia cu facultatea nu se stie ce o sa mai fie .. daca raman aici in oras, daca ma duc in alta parte, daca ma duc la maicamea in germania ... habar nu am ce o sa fie .. eu trb sa fiu pregatita pt orice .. si chiar nu vad o solutie de mijloc .. toate sunt incurcate ..
ma mai gandeam si sa imi inchiriez o garsoniera mai pe langa ele, sa fiu mai aproape de ele .. ar fi ok ca m`as duce mai des pe la ele in caz ca am nevoie de ceva .. dar pe cealalata parte iar e nebunie si ma bulversez mai rau cu atata mutat dintr`un loc in altul .. in plus de acolo e mai departe scoala
deci chiar nu stiu cum o sa le impacam pe toate .. mai stam si ne mai gandim toti la ce solutii s`or mai gasii ..

de gatit mi`am mai facut piept de pui cu legume la cuptor .. ca si asa nu ma laud deloc cu stilul in care am mancat saptamana asta .. mai mult deloc .. ba cu treburi si nu am avut timp, ba suparata cu nervi si nu am avut pofta .. ieri dimineata m`am trezit cu vreo 10 min inainte de a trebuii sa plec la scoala si nici nu am mai luat MD, am fugit repede .. si tot asa .. am mai facut sport, si vreau sa ma apuc de brazil butt lift ca poate ma mai scap de celulita asta inestetica de pe fund si mi`l mai si bombeaza cum imi place mie
weekendul asta o sa fiu plecata de acasa .. nu vreau sa fac excese .. oricum nici nu prea ma mai tenteaza, nu prea mai am pofta .. nu stiu de ce .. in consecinta voi fi cuminte
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de WhiteAngel; 18 ian 2013 at 18:44:30.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
mihaela01 (18 ian 2013)