View Single Post
  #7001 (permalink)  
Vechi 13 ian 2013, 20:27:10
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi ,vorbaretele mele ,abia acum am intrat in casa ,ce plimbare am tras si azi ,am plecat dupa una si am venit cu alta ,nu am luat laptop ca al meu o tine una si buna ca vrea sa bage mult in el ,sa aibe ....memorie ...eu nu ma pricep la astea ,am vazut o gramada care imi placeau ,si pana in 20 milioane dar nu a vrut ,a zis daca ala scump s-a stricat ,asta nu tine nici un an ,in schimb am luat 3 seturi de pahare diferite colorate de 3 marimi ,si un set de farfuri ,acum sa te ti cearta cu socrela ,ca ea nu arunca ce are/....,nu are nici macar un set complect ,fug sa le spal pe toate si sa le gasesc locul. O seara frumoasa va doresc ,cu multi pupici de la mine si ingeras ,in special pentru Rozi ,te iubim scumpa noastra eu cel putin te admir si te respect mult ,poate nu am apucat sa glumim sau sa vb mult noi doua si sper din tot sufletul sa nu fiu eu cea despre care crezi ,eu va iubesc pe toate ,este loc pentru toata lumea ,daca am gresit cuiva fara sa vreau imi cer scuze .
Si tu imi esti tare draga!!!
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
Fulguta (13 ian 2013)