View Single Post
  #710 (permalink)  
Vechi 13 iun 2013, 09:41:45
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Meniu 12.06



Mananc cam multe grasimi... Ar trebui sa le reduc..
Dar aseara i-am facut lui mister pui cu sos gorgonzola si am gustat si eu o bucata de gorgonzola cu niste nuci, o combinatie care imi place tare mult

Mi-am comandat pudra proteica pe baza de soia si zer, cu gust de cioco, yaay!
O sa imi fac shake proteic cu cate 25 de g de pudra in fiecare dimineata si seara dupa sport.

Azi dimi mi-am facut cu un pic de lapte batut, capsuni si cirese.. Mi-a placut gustul..

Ce ne asemanam noi la gusturi!

Si eu mor dupa branza cu nuci! Plus lapte batut cu fructe! Eu mai pun si scorti si stevia, uneori si tarate de ovaz, super bun si super satios!

Meniul meu pe miercuri, 12 iunie:
MD: 1 ochi la teflon, 150 ml lapte batut, 45 g musli
G1: capsuni, 80 g biscuit dita fara zahar, 3 felii de cas slab
P: ciorba de vacuta, aprox. 120 g carne slaba de vita fiarta din ciorba, 3 patrele de cioco neagra 85%, o salata de legume fara ulei, cateve felite de cas slab
G2: iaurt jogobella light, branzica lacteea 0,1% grasime cu cacao degresata si stevia, bagata la congelator (e ca o inghetata)
C: 1 fibrobar cu ceai verde, 55 g napolitane Sly Diet fara zahar
Total: 1950-2000 cal
Sport: 50 min (HIIT the ground running, Cardio & Abs si Yoga, toate de la Fitness Blender)

Pup si o zi cat mai frumoasa!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Polux:
Kclaudyia (13 iun 2013)