View Single Post
  #711 (permalink)  
Vechi 13 iun 2013, 09:58:17
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Wow,cat sport faci! 1 h si 15 min alergare plus 100 min pump si combat! Ai mancat chiar putin pentru efortul depus. Pot sa te intreb ceva? Tu toate minutele astea le faci in mai multe reprise intr-o zi?

Ai toata admiratia mea! Felicitari!

Mergi la world class, nu? Recunosc programele de la ei.
Multumesc pentru mesaj, m-ai facut sa ma simt mai putin vinovata pt caloriile extra. Sa vezi ce mic dejun + gustare am luat pe la 3 noaptea, de aprox 1000 kcal. Picioarele mele inca ard calorii. Astea or sa fie trecute pe data de azi. Ca pe mine la orele din astea ma ia foamea din cauza ca ma antrenez seara.

Toate minutele astea le fac seara in felul urmator: Incep alergarea de la 17.45 si termin pe la 19.15( deci defapt e mai mult de 75 min pt ca eu alerg pana la locatia antrenamentului). Imi iau cina la sala( totul facut pachetel de acasa), apoi fac 2 lectii la rand,respectiv body pump si body combat care incep la ora 20.
La 10 termin cu tot sportul si la 23 plec acasa terminata si multumita.

Eu sunt in Olanda si merg la o sala mare de aici.Vineri avem party cu toti membrii clubului. Abia astept ! Inainte de party o sa fie un ''killer workout'' de 30 min. Am emotii, suna inspaimantator!

Pupici
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui mara_merkel:
JC1 (13 iun 2013), Kclaudyia (13 iun 2013), Polux (14 iun 2013)