Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #7154 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 10:57:16
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de amy0404 Vezi mesajul
Noapte buna! Vise placute!

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul



Somn usor!!!
Ms
Citat:
Anterior postat de Un Pai Roz Vezi mesajul
Buna dimineata Adella frumoasa!

iti doresc o saptamana superba si fara prea multe tentatii!

Neata Alex,
Nu am voie sa gresesc cel putin 2 saptamaniasa ca fara tentatiiacum cand merg la socrela e supr bine pentru ca tine dieta ...deci voi fi in grafice
Si tie o saptamana minunata!
Citat:
Anterior postat de Luiza25 Vezi mesajul
buna Ade;

cum mai merge?
Neata Lui,
Uite de dimineata m-am cantarit,m-am masurat si de azi gata,pe cai
In rest totul bine
Citat:
Anterior postat de Flori V. Vezi mesajul
Buna Adela!
Ce mai faci? Cum a fost in weekend? Eu m-am pomenit cu o micuta raceala azi, nu ma simt in apele mele. Plus ca in weekend am fost o vaca la propriu, nu stiu ce naiba am avut, parca a dat strechea-n mine... iar tranzit nu am avut, am niste dureri de stomac super nasoale si ceva balonare.
Dimineata mi-a aratat 60 de kile cantarul, imi venea sa plang de ciuda. Sper sa nu ma puna la pat raceala ca de azi imi intru in normal si vreau sa ma apuc iar de sportul meu pe care l-am ignorat de lunea trecuta din lipsa de timp.
Sper sa ai o zi frumoasa.... ca tine!
Neata Flori,
Off te cred si e posibil de la raceala sau poate vin musafirii ..sa ai astfel de reactii,corpul cere aparare ..si singurul mod e de a-ti cere sa te alimentezi..nu-i bai ..si eu o iau de la inceput a 1000 oarade data asta nu ma las pana nu ajung la 45,m-am bagat in concursuri,mi-am facut planul,eliptica e reparata ,timp am ..deci GATAAAAA
Intentionez sa slabesc macar 3 kg pana ajung la maresi voi fi multumita
O saptamana linistita,bea ceaiuri,ia paracetamol de 3 ori pe zi,fa-ti masaje cu uleiuri mentolate si dormi cat poti de mult pana te pui pe picioare
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]