View Single Post
  #7163 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 10:08:25
Crysa's Avatar
Crysa Crysa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 38
Dieta: calcul calorii
Date: 169cm, 68kg
Mesaje: 1.810
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Se poate, eu am trimis, trebuia sa fie deja acolo Sa ma anunti cand ajunge
Dana,

iti multumesc...cred ca a ajuns la mine deoarece aseara am papat corect

Citat:
Anterior postat de IoanaGeorgiana Vezi mesajul
As vrea sa ma inscriu aici si eu sunt noua pe site am un baietel care in 7 dec implineste 6 luni, am ramas cu 12 kg in plus fata de momentul cand am ramas insarcinata, in prima faza m-as multumi sa ajung la 54 de kg , acum am 66 de kg,pe urma as slabi si mai mult, am nascut prin cezariana si va trebui sa o iau incet cu efortul fizic, inca mai alaptez dar f putin dimineata, in rest bebe mananca deja de o luna am trecut la diversificare, fiindca am un lapte f slab si nesatios....dar totusi in dieta mea trebuie sa tin cont si de asta..in mare parte am eliminat painea dulciurile si prajelile exagerate.....de saptamana viitoare vreau sa merg incet si la sala...si sper sa reusesc sa ajung la kilogramele dorite...Ma bucur ca am gasit acest forum...fiindca toti avem nevoie de sustinere..
va pup...
buna Georgiana,

vezi ca sutn si grupe de mamici pe acest site...poate primesti mai multe sfatur utile de la alte mamaici care au trecut prin aceeasi situatie ca si tine.

oricum....noi te vom sfatui cu ce stim

spor la slabit!

Citat:
Anterior postat de svetlana_cojocaru Vezi mesajul
Salut Slabutelor!!!
Si eu am spus ca e timpul de dat jos ceva kg , am tinut dieta de schimbare a metabolizmului si am slabit pina la 63 kg dar , asa sa primit ca dupa am fost la o zi de nastere unde am mincat mult, ceea ce a adus la plus 3 kg.
Acum incerc sa maninc cel mult 1000 calorii pe zi si timp de 4 zile am ajuns la 64 kg.
Vreau sa merg si cel putin 3 ori la sala si poate pina la Anul Nou ajung la cele 57kg visate.
buna Svetlana,

bine ai venit!

este important ca te-ai hotarat sa slabeti sanatos
daca ai nvoie de sfaturi noi suntem aici pentru tine

spor!
__________________
Jurnal Crysa

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat. ---->e clar ...sunt nebuna!!!