View Single Post
  #733 (permalink)  
Vechi 17 sep 2012, 21:07:17
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Valeria Heres

Citat:
Anterior postat de valeriaheres Vezi mesajul
Buna seara Mari! eu draga mea va scriu ce mananc, dar de ajutor nu stiu cum va poate fi, cum am mai spus stau foarte prost cu colesterolul, trigliceridele, calciu si altele...deci este personalizata.!!!! dupa prima mea impresie eu cred ca este mult mai stricta decat hipocalorica cu care am inceput cand aveam 148kg...astazi am avut oarece ameteli, bine ca nu mai sunt in activitate continua, incerc sa dorm mai mult, am lasat in camera doar leptopul, am scos tv-ul, sa nu ma ispiteasca in timp ce mananc...am totusi unele indoieli cu privire la seminte si alune, stiu ca sunt bune, dar oare atat incat sa ma ajute la slabit? stiu ca ele contin uleiuri si multe altele....cum am mai spus merg pe mana ei prima luna din cele 6...nici nu ai idee ce inseamna sa scazi greu din kg si apoi sa constati ca nu stiu ce hormon al stresului de fapt ma ingrasa si atunci pot sa mananc si numai bule de aer ca tot nu slabesc, apoi somnul este un factor foarte important, ce-i drept nu am dormit suficient in vara asta...asa ca la somn si la hodina draga mea ca sa slabim frumos pe curand!
Ai dreăptate Vali, cred si eu ca relaxarea, somnul si linistea interioara ne ajuta mult in ale slabitului.
Ai tras tare toata vara si nu cred ca ai avut timp sa te gandesti la tine.Acum gata , esti mai libera si te concentrezi pe persoana ta. Sunt si eu curioasa sa vad ce rezultat vei avea la o luna. Tu fi cuminte si cred ca se va vedea.
Pe curand Valeria
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat