View Single Post
  #736 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 18:49:03
lady alina's Avatar
lady alina lady alina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 mar 2012
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: spre un fel de dieta hipocalorica
Date: 152cm, 83.1kg
Mesaje: 584
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Smile Re: Jurnal lady alina - vreau un stil de viata sanatos

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul

Si eu am avut in weekend niste dureri insuportabile de cap...nici nu puteam ridica capl de pe perna ca ameteam...si aveam stari de voma. Am pus totul pe seama oboselii...dormit maxim 5 ore/zi.Scoala, munca....si sincer stres mult legat de bani pt ca da, muncesc dar banii ii iau cand isi aduc sefii aminte, si asta nu se intampla des.
Fii un pic mai dura, esti o femeie puternica!!!altele se lupta cu boli precum cancerul, si inving.
La greutatea t trb sa bei mai multa apa/ ceaiuri si sa consumi fructe, legume(vitamine) si lactatte pt calciu....sa ai organismul puternic. Daca tu nu faci nimic pt tine, nimeni nu poate face!
de ce zici ca nu fac nimic pt mine???de ce toti cred asta???fac tot ce pot si cum pot dar din pacate nu reusesc mare lucru....nici 5 la suta nu am reusit din tot ce mi-am propus in viata! dar asta nu inseamna ca nu lupt in continuare si ca nu fac tot ce pot....dar in multe cazuri sunt ca si legata de maini si picioare si de aia nu pot rezolva multe din probleme!

nu aveam in casa nici un ban azi si mi-a trimis mama niste bani si asa mi-am luat pastile!