View Single Post
  #739 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 19:08:21
lady alina's Avatar
lady alina lady alina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 mar 2012
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: spre un fel de dieta hipocalorica
Date: 152cm, 83.1kg
Mesaje: 584
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Smile Re: Jurnal lady alina - vreau un stil de viata sanatos

de munca nu gasesc desi caut mereu...cu slabitu recunos ca nu prea am avut ambitie sau am avut putin timp apoi am cedat....dar si la regim trebuie multi bani!

buletinu mi-e expirat cam de un an jumate si nu am avut cum sa strang bani ca sa merg la iasi sa-l fac si nici pt amenda pe care trebuie sa o dau pt ca nu l-am facut....e amenda de milioane....aici in acest oras am avut 2 promisiuni de la oameni care au acceptat sa ma ia in spatiu ca sa mi-l fac iar cand le ziceam sa mearga sa il fac imi raspundeau ca de fapt nu se poate sa il fac aici si asta e minciuna pt ca stiu ca se poate...... viitoarea soacra nu ma inghite deloc si nici sotul ei(tatal vitreg al iubitului meu) si mereu ii zic iubitului sa ma lase si un timp s-au prefacut ca ma accepta ca sa il convinga pe iubii sa se intoarca la ei acasa si astfel sa ma alunge pe mine de tot ca atunci cand am locuit la ei m-au dat afara si s-au purtat oribil cu mine si iubii a venit cu mine si de asta stam cu chirie!...nici soacra nu a vrut sa-mi faca buletin desi a promis ca mi-l face dar a promis doar ca sa nu se supere iubii....


stand cu chirie abia ne ajung cu greu banii si avem noroc ca imi da si mama bani lunar...si iubii nu si-a mai platit ratele pt laptop si este amenintat cu judecata si ca va ramane 3 luni fara salar.........asta pt ca are sa le dea 22 milioane!

pe langa asta iubii a facut acum 2 ani 2 abonamente la cosmote pt fosta lui si pt tatal vitreg dar din bunatate si prostie le-a facut pe numele lui si desi le-a inchis acum un an platind pt asta 12 milioane.... de o saptamana ne suna cosmoteul zilnic si zic ca are de plata 40 milioane.........si am aflat ca ne suna pt ca tatal vitreg a sunat la ei....ca un an de zile nu ne-a sunat nimeni! si acum iar ne suna! si mama lui ia zis sa ma lase pt ca are datorii si sa se intoarca singur acasa! deci anumea au sunat la cosmote ca sa il faca sa ma lase!....