View Single Post
  #754 (permalink)  
Vechi 29 iul 2010, 22:02:58
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de raluca constantin Vezi mesajul
buna slabutelor..ma alatur si eu voua pt ca aici imi este loculazi am facut primul pas spre un corp fara grasimeam baut o cafea dimineata cu 2 lingurite de zahar...la cafea nu pot renuntao para ,2 nectarine...si undeva pe la ora 18 am sa pap o pulpa de pui fiarta si atat!iar pe seara pe la 20 am sa beau o cana de ceai antiadipos.am mai tinut dieta asta ca sa ii zic asa si a dat rezultate ..doar ca in loc sa continui si sa ma bucur de rezultate am dat iar iama in frigider si am pus la loc toate cele aproape 8 kg pierdutesper ca akm sa am vointa si sa reusesc!
salutare si bine ai venit !
draga sa sti ca ai papat f.f.putin,parerea mea,sa nu fie cu suparare !(si eu care sunt certata pe forum ca mananc putin)!!!
ai incercat sa vezi cam cate kcal inseamna ce ai papat tu ,ca eu nu cred ca ai depasit 500-600 kcal
o seara placuta!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]