View Single Post
  #762 (permalink)  
Vechi 08 sep 2012, 19:13:16
Stephanie's Avatar
Stephanie Stephanie este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2010
Locaţie: Tara Slabutelor, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Sanatoasa
Date: 180cm, 75kg
Mesaje: 777
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Flawless....:) - Jurnal Stephanie

Update:A fost o zi ok...pana pe la ora 6 cand a venit un prieten si l-am servit cu fructe.Pana atunci stransesem 1400 kcal si totul era bine si low carb...Cred ca nu va e greu sa anticipati faptul ca am mancat nectarine si piersici.Merit sa ma certati si sa ma puneti la colt in genunchi pe graunte(eterna pedeapsa temuta de toti copiii de pe vremuri).Gata cu prostitul si glumele,da,stiu ca fructele nu aveau ce cauta in meniu asa tarziu,in cantitate maricica si si mai ales la ora aia.In fine,parca vad ca iar pun de pe o zi pe alta 1 kg si iar trebuie sa imi modific tickerul.Pff..asta e.Maine o sa incerc sa fac sport si o sa renunt la o gustare.Poate renunt la cea de fructe fiindca iar m-am enervat.Ma dispera ca mi-e lene si am o stare de plictiseala si somn.M-am plimbat azi 2 ore suuuuper rapid si intre timp mi-am facut niste cumparaturi.Am facut mai mult de 5 kilometri.De 10 minute am terminat tentativa mea de sport:30 min stepper si 7 min step aerobic.Cred ca nu mi-am revenit bine dupa drumul de ieri ca tare obisita sunt.Pfff...sa slabesc in concediu si acum sa ma las.Nu se poate!Maine am o zi plina de tentatii.Merg la nunta(doar la biserica) si apoi merg la o verisoara ca avem ceva de discutat si raman la ea pana seara.O sa ma abtin de la prostii fiindca la familia respectiva se mananca bine,plus tipa e insarcinata cu al 2-lea copil.Deci o sa vad multe chestii apetisante,carE o sa ma lase indiferenta.Voi ce mai faceti?:*
__________________
Jurnal http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/flawless-jurnal-stephanie-4023.html

Two years ago I tried for the first time.The results were absolutely amazing.Now,I am trying for the second time.It seems hard,but nothing is easy.Nothing can stop
ME!So let's forget all those bad days and hope for the better!Welcome,new life!


Stephanie, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2427 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 619 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]